O nás

Firma Bits4s je Vaším spolehlivým pomocníkem v oblasti bezpečnosti technologií, zabezpečení systémů, datové analytiky a konzultací.


BITS4S, s.r.o. je česká znalostní společnost zabývající se kybernetickou bezpečností. Je sesterskou firmou Bits2b, s.r.o., která se dlouhodobě věnuje datové analytice.

Ačkoliv firma Bits4s funguje na trhu krátce, členové našeho týmu rozhodně nejsou nováčci v IT security. Pojí nás přesvědčení, že kybernetická bezpečnost by měla mít ve všech firmách vysokou prioritu, protože v současnosti tvoří technologickou nervovou soustavu většiny společností právě IT. Zabezpečení IT pak rozhoduje o funkčnosti firmy.

Díky našim zkušenostem a know-how dokážeme zajistit kybernetickou bezpečnost efektivněji, než je obecně nastavený standard.

Proč řešit kybernetickou bezpečnost s námi?

Dříve byly kybernetické útoky cíleny na banky a velké společnosti. Nyní se stále častěji útočníci zaměřují na malé a střední firmy, které mají na ochranu svých systémů méně prostředků, a proto svojí kybernetickou bezpečnost zanedbávají. Zkušenost s kybernetickým útokem má více než polovina společností v České republice. Tým Bits4s složený z certifikovaných odborníků dokáže nabídnout řešení pro firmu jakékoli velikosti. 

Náš přístup

Náš přístup je inovativní zejména zaměřením na data a jimi popsaná aktiva. Zákazníkům se snažíme ušetřit peníze, proto navrhujeme řešení, která jsou nákladově efektivní a zároveň funkční. Kybernetická bezpečnost není jednoduchá disciplína. V dnešní době již není možné zcela eliminovat kybernetická rizika, každý s nimi musí počítat. Existují ale způsoby, jak může společnost útokům předejít a minimalizovat případné dopady. My tyto způsoby svým zákazníkům nabízíme. 

Jak pracujeme?

V rámci konzultací si s vámi pohovoříme o vašich problémech a dáme dohromady plán, jak vaši situaci vyřešit. Jednáme s klientem vždy na rovinu a snažíme se využívat jeho již pořízený hardware a software. Někdy má klient nakoupené velmi kvalitní nástroje, jen k nim nemá ty správné noty. Vaše nástroje jsme schopni prověřit, správně nastavit, postupně vyladit a opečovávat. Po určitém časovém úseku vám pak dodáme srozumitelnou interpretaci toho, co vám nástroj hlásí, proč tomu tak je a co je potřeba zlepšit nebo upravit.

Stojíme si za tím, že každá společnost je originál a stejně tak i její kybernetické prostředí, proto nabízíme každému klientovi individuální řešení. Rádi vám předáme naše znalosti a zkušenosti a tím zefektivníme a zvýhodníme vaši společnost na trhu.

Protože to, co je zabezpečené, je žádané.

Stáhněte si letáky s více informacemi o našich službách a jejich přínosu:

Loga Bits4s ke stažení (formát PNG)

S kým spolupracujeme?


Pro koho pracujeme?