Školení

Vzděláme Vás v jakékoliv oblasti kybernetické bezpečnosti

Znalost a informovanost je základ, pokud jde o bezpečnost. Dokážeme pro Vás, management Vaší firmy a Vaše zaměstnance vytvořit školení na míru na jakékoliv téma z oblasti kybernetické bezpečnosti. Zajistíme tak, že Vaše firma, data a systémy budou chráněné a bude s nimi zacházeno správně. 

Aktuálně nabízíme školení:

Základy kybernetické bezpečnosti

Vhodné především pro "nejajťáky", například vedoucí projektů, manažery, team leadery. Získáte přehled o tom, co znamená smysluplné zabezpečení. Během jednoho dne se dozvíte vše podstatné, abyste dokázali rozhodnout o smysluplnosti vynaložených nákladů na kybernetickou bezpečnost.

1 den, prezenčně i online

ISMS - ISO 27000 Foundation

Obsah školení: Úvod k ISMS (Information Security Management System) a jeho základy a implementace. Představení norem ISO 2700x, Detailní pohled na normy ISO 27001, 27002, 27005 se zaměřením na postupy při řízení bezpečnosti informací a rizik. 

1-2 dny prezenčně i online

Ladění nástrojů KB

Máte nástroje kybernetické bezpečnosti, ale nevíte si rady, jak je nastavit a spravovat, aby pracovaly správně? My Vám pomůžeme.

Nástroje: Greycortex Mendel, Flowmon, LOGManager

1-2 dny dle dohody, prezenčně i online

Nezaujalo Vás ani jedno z nabízených školení? Rádi Vám vytvoříme školení v oblasti kybernetické bezpečnosti na míru. Kontaktujte nás!